Coșul Tău (0 articole)

PRD-ZU3GX3

Mașină de cusut Pfaff ambition 610 Blue

Mașină de cusut Pfaff ambition 610 Blue. Caracteristici tehnice: Numărul de cusături: 110; Viteza de cusut: 800 cusături/min; Dimensiuni: 18.9" x 7.6" 11.8" (48.0 x 19.3 x 30.0 cm); Greutate: 8.5 kg; Accesorii incluse: 7; Lățimea maximă a cusăturii: 7mm; Lungimea maximă a cusăturii: 5 mm; Spațiu de cusut: 7.9" (200 mm).

15.000,00 MDL
15.000,00 MDL

Specificații

Accesorii incluse7
Ațător de acIntegrat
Buton Start/StopDa
Controlul vitezeiRegulator glisant
Dimensiunea ecranului3.2"
Dimensiuni18.9" x 7.6" 11.8" (48.0 x 19.3 x 30.0 cm)
Greutate8.5 kg
Lățimea maximă a cusăturii7mm
Lungimea maximă a cusăturii5 mm
Numărul de cusături110
Poziționarea aculuiDa
Reglarea tensiunii firuluiManual
Sistem IDTOriginal
Spațiu de cusut7.9" (200 mm)
Tăietor de firManual
Viteza de cusut800 cusături/min