Coșul Tău (0 articole)

PRD-NQJX6N

Generator de aburi pentru călcat Lelit PS25

Generator de aburi pentru călcat Lelit PS25. Caracteristici tehnice: Capacitatea nominală a boilerului: 2.5 l; Presiunea de lucru a aburului: 2.5 bar; Puterea boilerului: 1000 W; Dimensiuni: 32.5 × 26 × 30; Greutate: 7.4 kg; Țara de fabricație: Italia; Autonomie de lucru: 2 - 2.5 h; Timp de încălzire: ≥ 10 min.

5.900,00 MDL
5.900,00 MDL

Specificații

Autonomie de lucru2 - 2.5 h
Capacitatea nominală a boilerului2.5 l
Capacitatea utilă a boilerului2 l
Dimensiuni32.5 × 26 × 30
Greutate7.4 kg
MarcăLelit
Materialul boileruluiOțel inoxidabil INOX18/10
ModelPS25
Poziția rezistențeiInternă
Presiunea de lucru a aburului2.5 bar
Presiunea maximă a boilerului5.5 bar
Puterea boilerului1000 W
Putere totală1800 W
Țara de fabricațieItalia
Tensiune220 V
Timp de încălzire≥ 10 min