Coșul Tău (0 articole)

PRD-N8BDJ8

Mașină de cusut Pfaff Smarter 160s

Mașină de cusut Pfaff Smarter 160s. Caracteristici tehnice: Numărul de cusături: 23; Viteza de cusut: 750 cusături/min; Dimensiuni: 11.4" x 7.9" x 16.1" (29 x 20 x 41 cm); Greutate: 6.2 kg; Accesorii incluse: 16; Lățimea maximă a cusăturii: 6mm; Lungimea maximă a cusăturii: 4 mm; Spațiu de cusut: 6.3" (160 mm).

4.550,00 MDL
4.550,00 MDL

Specificații

Accesorii incluse16
Ațător de acIntegrat
Dimensiuni11.4" x 7.9" x 16.1" (29 x 20 x 41 cm)
Greutate6.2 kg
Lățimea maximă a cusăturii6mm
Lungimea maximă a cusăturii4 mm
Numărul de cusături23
Reglarea tensiunii firuluiManual
Spațiu de cusut6.3" (160 mm)
Tăietor de firManual
Viteza de cusut750 cusături/min