Coșul Tău (0 articole)

PRD-M8NRJM

Generator de abur cu fier Battistella Saturnino Maxi Portable

Generator de abur cu fier Battistella Saturnino Maxi Portable. Caracteristici tehnice: Capacitatea nominală a boilerului: 7 l; Presiunea de lucru a aburului: 2.8 bar; Puterea boilerului: 1800 W; Dimensiuni: 25x29x40 H cm; Greutate: 14.5 kg; Autonomie de lucru: 5-6 h; Capacitatea utilă a boilerului: 5.1 l; Puterea fierului: 800 W.

9.900,00 MDL
9.900,00 MDL

Specificații

Autonomie de lucru5-6 h
Capacitatea nominală a boilerului7 l
Capacitatea utilă a boilerului5.1 l
Dimensiuni25x29x40 H cm
Frecvență50 Hz
Greutate14.5 kg
MarcăBattistella
Materialul boileruluiOțel inoxidabil
Presiunea de lucru a aburului2.8 bar
Puterea boilerului1800 W
Puterea fierului800 W
Putere totală2600 W
Tensiune230 V