Coșul Tău (0 articole)

PRD-CAFC6S

Generator de aburi pentru călcat Lelit PS321

Generator de aburi pentru călcat Lelit PS321. Caracteristici tehnice: Capacitatea nominală a boilerului: 1 l; Presiunea de lucru a aburului: 2.5 bar; Puterea boilerului: 1000 W; Accesorii incluse: Fier, suport din silicon și pâlnie; Țara de fabricație: Italia; Autonomie de lucru: 1.5 h; Presiunea maximă a boilerului: 5.5 bar; Putere totală: 2200 W.

5.800,00 MDL
5.800,00 MDL

Specificații

Accesorii incluseFier, suport din silicon și pâlnie
Autonomie de lucru1.5 h
Capacitatea nominală a boilerului1 l
MarcăLelit
Materialul boileruluiOțel inoxidabil INOX18/10
ModelPS 321
Poziția rezistențeiInternă
Presiunea de lucru a aburului2.5 bar
Presiunea maximă a boilerului5.5 bar
Puterea boilerului1000 W
Puterea fierului800 W
Putere totală2200 W
Țara de fabricațieItalia
Tensiune220 V