Coșul Tău (0 articole)

PRD-5YQGTG

Generator de aburi pentru călcat Battistella Vaporino

Generator de aburi pentru călcat Battistella Vaporino. Caracteristici tehnice: Presiunea de lucru a aburului: 2.8 bar; Puterea boilerului: 1300 W; Dimensiuni: 26x36x28 H cm; Greutate: 8.2 kg; Autonomie de lucru: 3 h; Capacitatea utilă a boilerului: 2.3 l; Puterea fierului: 800 W; Putere totală: 2100 W.

5.850,00 MDL
5.850,00 MDL

Specificații

Autonomie de lucru3 h
Capacitatea utilă a boilerului2.3 l
Dimensiuni26x36x28 H cm
Frecvență50 Hz
Greutate8.2 kg
MarcăBattistella
Materialul boileruluiOțel inoxidabil
Presiunea de lucru a aburului2.8 bar
Puterea boilerului1300 W
Puterea fierului800 W
Putere totală2100 W
Tensiune230 V