Coșul Tău (0 articole)

PRD-4G3NL8

Generator de aburi pentru călcat Lelit PS21

Generator de aburi pentru călcat Lelit PS21. Caracteristici tehnice: Capacitatea nominală a boilerului: 1.4 l; Presiunea de lucru a aburului: 2.5 bar; Puterea boilerului: 1000 W; Greutate: 6.6 kg; Țara de fabricație: Italia; Autonomie de lucru: 1.5 h; Timp de încălzire: ≥ 10 min; Presiunea maximă a boilerului: 5.5 bar.

5.800,00 MDL
5.800,00 MDL

Specificații

Autonomie de lucru1.5 h
Capacitatea nominală a boilerului1.4 l
Capacitatea utilă a boilerului1.1 l
Greutate6.6 kg
MarcăLelit
Materialul boileruluiOțel inoxidabil INOX18/10
ModelPS21
Poziția rezistențeiInternă
Presiunea de lucru a aburului2.5 bar
Presiunea maximă a boilerului5.5 bar
Puterea boilerului1000 W
Puterea fierului800 W
Putere totală1800 W
Țara de fabricațieItalia
Tensiune220 V
Timp de încălzire≥ 10 min